נעים להכיר, טל פלוסקר
בעלים ומנכ“ל

מ-1996 בעולם השיווק והפרסום
את סוכנות השיווק KISS הקמתי ב-2009 מתוך הבנה שעולם השיווק והפרסום השתנה וכדי לתת מענה מיטבי ללקוח יש להכיר את החברה והמותג עימו עובדים לעומק וליצור אסטרטגיה המחוברת גם לתרבות הארגונית לכוח אדם, לטכנולוגיה למוצר ולמערך ההפצה.
במהלך השנים התמחנו בתחומי הסחר והרשתות, התחבורה הפרטית והציבורית, התרבות והקהילה.

בת זוג לאפרת הרצנו, אמא לגפן וניר
בעלת תואר בתקשורת וניהול, תואר שני בפילוסופיה, מדע ותרבות דיגיטלית ואוטוטו תואר בפסיכולוגיה.

בעברי עבדתי במגוון תפקידים במשרדי פרסום וכסמנכ"ל השיווק של צומת ספרים, על קדנציה זו זכיתי באפ"י פלטינום.

דנה יצחקי
מנהלת קריאייטיב

בעלת ניסיון של כ-15 שנים בתחום.
הצטרפתי לסוכנות השיווק KISS ב-2016 ,והקמתי את הסטודיו שלנו עם שיר בלב ומק ביד. בשנות עבודתי עיצבתי עשרות מיתוגים, קמפיינים פרסומיים לפרינט ולדיגיטל בתחומים מגוונים. הובלתי הפקות צילום, עיצבתי אתרי אינטרנט והתמחתי ב-UI UX.
בקיץ האחרון זכיתי ל-15 דקות תהילה:) כשהמיתוג שלנו לחודש הגאווה 2022 ,התנוסס בטיימסקוור בניו-יורק. אני הכי אוהבת אתגרים מיתוגיים, משתגעת כשמשנים לי את הסדר בשולחן והכי הייתי רוצה להביא את החתול שלי למשרד.

רעות ויגו
סטודיו

מעצבת גרפית עם למעלה מ-15 שנות ניסיון במשרדי הפרסום המובילים בארץ. פרינט דיגיטל אפטר אפקט ומה שביניהם, לסוכנות השיווק KISS הצטרפתי בשנת 2017 ומאז זה ממש לאב סטורי. גרה בתל אביב, אבל מושבניקית בנשמה.

שני וול
מעצבת גרפית

ב-2022 הצטרפתי לסוכנות השיווק KISS לאחר מעבר מהצפון לעיר הגדולה. בוגרת לימודי תואר ראשון ב-״תקשורת חזותית״ זוכת פרס ״אאא״ לקידום ולעידוד היצירה בתחום הטיפוגרפיה והשפה העברית. בעלת תעודה בתחום ״עיצוב חלונות ראווה״
ב-2020 ,הוצאתי לאור את הספר שכתבתי ואיירתי ״אהוד בבידוד״ וכך נולדה לה אהבתי לפרינט:( במהלך השנים רכשתי ניסיון תעסוקתי בעיצובים לדפוס, איור, עיצוב חזותי )vm )ועיצוב לדיגיטל בתחומים שונים.
אני הכי אוהבת החתול שלי, משתגעת עם הצבע של הציפורניים והכי הייתי רוצה שהבוקר יהיה לילה והלילה בוקר.

ליאור לוי
כל מה שהוא לא אנלוגי

מנהל את מערך הדיגיטל ב- KISS כבר יותר מעשור בעל ניסיון עשיר בניהול רשתות חברתיות, ו- E-commerace.  מכיר ושולט במרבית פלטפורמות הדיגיטל וערוך ומוכן לכל אלו שעוד יגיעו. חובב מדע בדיוני וחדי קרן, ידוע בחיבתי הגדולה לציפורים ויונים ובמקביל לעבודתי מנהל מערך הצלה אזרחי לכל בעלי הכנף.

 

 

אודליה (גוגל) נתן
האישה שלנו בגוגל 

שולטטטת בכל פלטרפורמות גוגל. מנתחת את השווקים, מגלה הזדמנויות נסתרות, מעצבת ומיישמת אסטרטגיה מותאמת. הכי מעודכנת שיש ועם זאת עם ניסיון עשיר של למעלה מ12 שנים בפעילות גוגל בארץ ובעולם.